banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

Samimiyet Beyler! Azcık samimiyet!

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve eski Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ın, İskender Acır’ın kuyumcu dükkanında birlikte poz vermeleri manidar bulundu.

Genel 29.03.2022, 11:29
Samimiyet Beyler! Azcık samimiyet!

Eski Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ı görevden aldırmak için elinden geleni yaptığı belirtilen Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın bugün Mustafa Çağlayan ile birlikte görülmesi, “Nerde kaldı samimiyet?” sorularını akıllara getirirken, Mustafa Çağlayan ise kendisine yapılanları unutmuşa benziyor.
Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın başkan olmasında önemli rolü olan Eski Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, Alan başkan olduktan sonra, adeta oyunun dışına itilerek Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevine son verilmişti. Aradan geçen 2,5 yıl sonra “Dost Meclisi” başlığı ile paylaşılan fotoğraf “Samimiyet beyler azcık samimiyet” dedirtti. 
TİLKİ KURNAZLIĞI!
Eski Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ı o dönemde görevden aldırmak için elinden geleni yapan Alan, o dönem Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ile arasını çok iyi tutarken, İl Başkanının desteği ile Çağlayan’ı görevden aldırmayı başarmıştı. Şimdilerde ise Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun’u görevden aldırmak için Ömer Selim Alan’ın bu tür görüşmelerle kulis yaptığı iddia edilirken, “Ömer Selim Alan yine bir tilki kurnazlığı peşinde!” dedirtti.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (2)
Hoca 1 yıl önce
Dostlar alışverişte görsün.
Madenci 1 yıl önce
Mustafa Başkan bu adama bir daha prim yaptırma Eğer ki yaptırırsan senin de arkanda kimse kalmaz bilesin...