banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’i makamında ziyaret ettiler!

24.ve 26. Dönem Ak Parti Milletvekili Özcan Ulupınar, MHP Yenice İlçe Başkanı Murat Karagül, Batı Karadeniz Keresteciler ve Ahşap Kaplamacılar Derneği Başkanı İbrahim Şahoğlu, Başkan yardımcısı Raşit Kalıncık ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Karagül T.C Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’i makamında ziyaret etti.

Genel 29.11.2022, 15:10 29.11.2022, 15:46
Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’i makamında ziyaret ettiler!

Ziyarette Batı Karadeniz bölgesinde yapılan kerestecilik ve kaplamacılık işleri üzerine bilgi alışverişinde bulunulurken ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektirildi. 
BAKKAD Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı İbrahim Şahoğlu yapmış olduğu açıklamada; “Başkan Yardımcısı Raşit Kalıncık ve Yönetim Kurulu üyemiz Murat Karagül , 24. ve 26. Dönem milletvekilimiz Özcan Ulupınar ile birlikte Sayın Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey’i makamında ziyaret ettik. Sektörümüzdeki sıkıntılarımızı dile getirdik. Sayın Karacabey en kısa sürede sorunların çözüleceğini dile getirdi. Kısa sürede çözümlere kavuşturulacak olan sorunlarımızın masaya yatırılması sektörümüz ve derneğimiz adına büyük yol katetmemize neden olacaktır. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)