banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

Kilis Valisi Soytürk'ü makamında ziyaret ettiler

Kilis halkının işgal kuvvetlerine 20 ay eşsiz direnişi neticesi ve vatanın diğer bölgelerindeki zaferler sonucunda, Kilis’in 7 Aralık 1921’de Fransızlardan kurtuluşunun kutlatması münasebetiyle Kilis’te bulunan BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ve Elmas TV Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kavi Kilis Valisi Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Genel 09.12.2022, 21:21
Kilis Valisi Soytürk'ü makamında ziyaret ettiler

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren 9 televizyon kanalının bir araya gelmesi ile oluşturulan ve BRTV’nin yayıncı kuruluş olduğu “Anadolu Televizyonları Ulusal Uydu Ortak Yayın Platformu” kapsamında Kilis’in Kurtuluş günü kapsamında yapılan etkinlikler 9 ayrı televizyondan canlı verilirken, BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ve Elmas TV Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kavi Kilis Valisi Recep Soytürk’ü makamında ziyaret ederek Kilis’in kurtuluş yıldönümünü kutladı.
Kilis Valisi Recep Soytürk Çetinkaya ve Kavi’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Makamdaki görüşmeden sonra Vali Soytürk, BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ve Elmas TV Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kavi’ye Kilis’i gezdirdi. Kilis’te esnaf ziyaretinde bulunulurken, Kilis halkının Vali Soytürk’e ilgisi gözlerden kaçmadı.
Ziyaretler sonrası hatıra fotoğrafı çektirilirken, Çetinkaya ve Kavi Vali Soytürk’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)