banner51

banner5

banner52

Haddini bil, kendine gel Biz senin kimin usakligini yaptığını biliriz

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, FoX TV sunucusuna tepki gösterdi.

Genel 27.10.2022, 14:27
Haddini bil, kendine gel  Biz senin kimin usakligini yaptığını biliriz

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, FoX TV sunucusuna tepki göstererek " Sen kimsin haddini bil sen devletin valisine parmak sallayamaz, sen kimsin diyemezsin haddi bil" dedi. 

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafetin Nas, "Fox TV sunucusu Selçuk Tepeli Cumhuriyet Bayramı konseri ile ilgili aklınca mesnetsiz bir açıklama yapıyor. Mustafa Tutulmaz Sen kimsin sen  sen devletin valisine parmak sallayamazsin. Develtin valisine sen kimsin diyemezsin. Sen ilk önce haddini bil. Yakın zamanda bir maden kazası yaşandı. Acımız var konserin sırası mı? Valimizin sonuna kadar arkasındayız ve destekliyoruz. Sen kimin agzinla konuşuyorsun. Biz seni çok iyi tanırız kimin usakligini yaptığını da biliriz. Haddini bil!  Bu söylemlerinden dolayı seni şiddetle kınıyorum. Sen bir defa devletin valisine sen kimsin diyemezsin. Sen kimden alıyorsun bu gücü omurgasız adam! Valimizin sonuna kadar yanındayız. Acımız var bu acımızı daha da tezeleme kendine gel. Bir daha devletin valisi, bakanı ile konuşurken dikkat et" şeklinde konuştu.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 10 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı