banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

FAHRİ AKTAŞ’TAN KADIN PERSONELİNE YAŞ PASTALI KUTLAMA

İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle görev yapan kadın personelin gününü yaş pasta keserek kutladı.

Genel 08.03.2023, 15:28
FAHRİ AKTAŞ’TAN KADIN PERSONELİNE YAŞ PASTALI KUTLAMA

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında görev yapan kadın personelin gününü tebrik etmek üzere toplantı salonunda bir araya gelindi. Pasta kesimiyle beraber günün anlam ve önemine binaen İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ın yaptığı konuşmada, “Öncelikle 6 Şubat’ta K.Maraş merkezli 10 İlimizi derinden etkileyen deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı/meslektaşlarımızı rahmetle anıyorum, yaralılara acil şifalar diliyorum. Toplumun yapı taşı ailede eş ve anne olmanın sorumluluğu yanında Türk Polis Teşkilatının şerefli bir mensubu olmanın da omuzlarınıza yüklediği manidar ama kutsal bir yük var. Sizlerin kıymetini sadece 8 Martlarda, ya da Anneler gününde hatırlamak bizlere yakışmaz. Çünkü bizler “cennet annelerin ayakları altındadır” akidesine teslim olmuş inançlı/imanlı insanlarız. Yılın her günü her saati velhasıl hayat boyu annelerimizi/eşlerimizi/hanımefendileri baş tacı ederek onlara hak ettikleri değeri, sevgiyi ve saygıyı somut bir şekilde göstermeliyiz. Bu vesileyle başta aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin değerli anneleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (1)
füsun aybelen 3 hafta önce
şehrimizin nezaket ve zerafet timsali müdürü Fahri beyi tebrik ediyorum, ince fikrin ete kemiğe bürünmüş halidir emniyet müdürü, selamların en güzeliyle kolaylıklar diliyorum kendisine