banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

Demirtaş’tan sekretere kıyak!

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş’ın belediye içerisinde yapmış olduğu yolsuzluklar belgeleri ile birlikte su yüzüne çıkarken Elmas Televizyonu WhatsApp İhbar Hattına gelen bilgilerin ardı arkası kesilmiyor.

Genel 22.11.2022, 19:05 22.11.2022, 19:16
Demirtaş’tan sekretere kıyak!

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş yaklaşık iki yıl önce Gülüç Belediyesine sekreter olarak aldığı ve Gökhan Mustafa Demirtaş’ın özel kalemi gibi çalışan İrem Yıldırım’ın belediyede çalıştığı halde sigortasının olmadığı öğrenildi.
Bir süre önce babasını kaybeden İrem Yıldırım’ın babasının maaşını aldığı ve bu maaşın kesilmemesi için böyle bir yöntem uyguladıkları öğrenilirken, Gökhan Mustafa Demirtaş’ın belediye binası içerisinde nasıl sigortasız işçi çalıştırdığı merak konusu oldu.
BELEDİYE BAŞKANI DEVLETİ ZARARA UĞRATIR MI?
Gülüç Belediyesini kendisine çiftlik yapan Mustafa Gökhan Demirtaş’ın sigortasız işçi çalıştırılmasına nasıl göz yumduğu merak konusu olurken, “Bir belediye başkanı neden böyle işlerin içinde olur? İrem Yıldırım başkanın nesi oluyor? Bir belediye başkanı devleti zarara uğratır mı? Yasal olmayan işlerin içinde neden olur?” sorularının sorulmasına neden oldu.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (1)
Mehmet 7 ay önce
Gülüçte toz koktu Akparti milletvekilleri ve il başkanı bu işe öncülük ettip yargıyı harekete geçirmeleri bir an önce gerçeklerin ortaya çıkmasına öncülük etmeleri gerekir temiz toplum için temiz ise arkadaş görevine devam etmeli değil ise gereği neyse yapılmalı bunu bir Akpartili olarak söylüyorum bu iddalar taşınmaz gerçekler gün yüzüne çıkarılmalı sağ duyulu olup suçlu yada suçsuz denmemeli bu işin bir an önü açılmalı herkese saygılar sevgiler