banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

CHP’Lİ VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğrul mazbata törenin ardından açıklamalarda bulundu. 

Genel 23.05.2023, 13:32
CHP’Lİ  VEKİLLER  MAZBATALARINI ALDI

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz, “Burası Zonguldak, burası domuz bağı ile can alan teröristlerin yeri değil, domuz damıyla can kurtaran madencilerin memleketi. İnsanlarımızı tehdit eden insanlarımızı korkutan bir siyaset anlayışında insanları kurtaracağız”dedi.

Zonguldak’ın sorunlarını bildiklerini ifade eden Ertuğrul, “İnşallah şehrimize güzel hizmetler vereceğiz. Zonguldak’ın problemlerini biliyoruz. Zonguldak’ın dertlerini sıkıntılarını biliyoruz”diye konuştu.

Yavuzyılmaz; ‘Türkiye’yi kurtarma zamanı gelmiştir’

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz, “Değerli milletvekillerim değerli başkanlarım, çok kıymetli cumhuriyet sever vatan sever, değerli dostlarımız ve siz basın emekçileri. Bu güzel günde bir aradayız. Milletimizin iradesini temsil eden mazbatalarımızı iki milletvekili olarak teslim aldık. Milletimizin iradesini mecliste dillendireceğiz. Uzun süredir hem Zonguldak’ta hem Türkiye’de kutuplaştırıcı bir siyaset izliyor AK Parti. Burası Zonguldak, burası domuz bağı ile can alan teröristlerin yer değil, domu damıyla can kurtaran madencilerin memleketi. İnsanlarımızı tehdit eden insanlarımızı korkutan bir siyaset anlayışında insanları kurtaracağız. Temiz siyasete iktidar da bulunan partiler davet edeceğiz. Bu noktaya getireceğiz. Dostlar önümüzde çok kritik bir seçim var. Bu seçim hem baharın geleceği seçim olacak hem tüm vatandaşlarımız nefes alacak. Artık yukarıdan konuşan ne yapmamız gerekeni söyleyen kibirli bir yönetim anlayışından Türkiye’yi kurtarma zamanı gelmiştir. Hem birlikte sandır gideceğiz ve insanlarımızı üzen hazineyi hortumlayan hazinenin altında delikler açıp üç beş yandaşı zengin edip 85 milyonu fakirleştiren yönetimden Türkiye’yi kurtaracağız”dedi.

Ertuğrul; ‘Şehrimize güzel hizmetler vereceğiz’

CHP Milletvekili Eylem Ertuğrul ise, “Öncelikle uzun bir siyasi yolculuğun ardından bugün mazbatamızı almak nasip oldu. Bu yolculukta beraber çalıştığımız bize her zaman destek olan Cumhuriyet Halk Partisinde ki görevli arkadaşlarımıza bize bu görevi tevdi eden bizi bu göreve laik gören Zonguldaklı hemşirelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah şehrimize güzel hizmetler vereceğiz. Zonguldak’ın problemlerini biliyoruz. Zonguldak’ın dertlerini sıkıntılarını biliyoruz” dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)