pagead2.googlesyndica

banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

“BU ADAM KONUŞMA ÖZÜRLÜ, HİÇBİR ŞEY ANLATAMIYOR”

24 Ağustos 2023 Perşembe akşamı Elmas Tv’de yayınlanan Kara Tren programı her hafta olduğu gibi bu hafta da gündeme birçok manşet çıkarmayı başardı. Ayrıca Ahmet Köse, Şenol Azman’ın, İbrahim Sezer aday olsa ne kadar şansı olur sorusu üzerinden AK Parti’nin aday belirleme politikasını ve 2014 Yerel Seçimlerinde aday olan ve belediye başkanlığını kazanan Hüseyin Uysal’ı değerlendirdi.  

Genel 26.08.2023, 11:54 26.08.2023, 11:59

Önümüzdeki seçimlerde aday olması halinde İbrahim Sezer’in kazanma şansına yönelik Ahmet Köse’den, değerlendirme isteyen Şenol Azman’ın “İbrahim Sezer’e adaylığı konusunda ne kadar şans verirsin? Sence ne kadar bir başarı oranı elde eder?” sorusuna Ahmet Köse şöyle cevap verdi:

“BU ADAM KONUŞMA ÖZÜRLÜ. HİÇBİR ŞEY ANLATAMIYOR” DEDİM

“Onunla ilgili tahminde bulunamam. Bakın, bizim partide, yukarıda bu konularda bir kriter yok. Bizim partide bu konuda bir kriter olsa Hüseyin Uysal denilen adam, Hüseyin Uysal denilen beceriksiz bizim partiden aday yapılmazdı. Onun beceriksiz olduğu o zamanda belliydi. Gittim, Ercan Candan’ı uyardım. Dedim ki ‘Bu adam konuşma özürlü. Konuşamıyor, anlatamıyor hiçbir şey, konuşulanları unutuyor’ dedim.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)