banner51

banner5

banner52

‘Birlik ve beraberlik kahvaltısı’ yapıldı

Zonguldak ili Kozlu ilçesinde, Beycumalı’ların katıldığı ‘birlik ve beraberlik kahvaltısı’ gerçekleştirildi. Etkinliğin ev sahipliğini Beycuma Belediye Başkanı Vural Kubdakçıoğlu yaptı.

Genel 18.06.2022, 16:15
‘Birlik ve beraberlik kahvaltısı’ yapıldı

Bir düğün salonunda gerçekleştirilen etkinlikte, Devlet eli ve belediye icraatları ile hayata geçirilen projelerin gösterildiği slayt izletildi.
Kundakçıoğlu: ‘Beycumalı olmak ayrıcalıktır’
Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, farklı siyasi görüşten insanlar ile bir araya geldiklerini söyledi. Katılımcıların ortak noktasının Beycuma olduğunu ifade eden Kundakçıoğlu şöyle dedi:
“Beycumalı olmak ayrıcalıktır. Beycuma’nın suyu sert insanı merttir. Sizlere hizmet etmek bizlere ayrıcalıktır. Beycuma çok eski bir yerleşim yeridir. 1938 yılında bucak olmuş bir yer. Akın Bey beldemize 80 yataklı bir huzurevi kazandırıyor.Beycumaya katkı sağlayacak herkese kapımız açık. Başka Beycuma yok. Beycuma’da yapılacak işler var. Katkı sağlamak isteyen bizlere ulaşabilir. Bu programı geleneksel hale getirmek için Beycumalılar Dernek kurmak istiyorum. Bu dernek, hastalara, yardım muhtaç ailelere öğrenciler burs versin istiyorum.”
Karadeniz Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, AK Parti Milletvekili Hamdi Uçar da, yaptıkları konuşmalarda Beycuma’nın gelişen bir kent olduğunu söyledi. Etkinlikte; Beycumaya katı veren iş insanları Akın Tatoğlu, Hayrettin Yavuz ve Halil Demir ve Hamdi Uçar’a plaket verildi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 10 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı