banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

Aradığınız memura ulaşılamıyor!

Bel altı ve şantaj kokan yazılarıyla ünlü Pusula Gazetesi imtiyaz sahibi Ali Rıza Tığ’ın eşi Burçin Tığ memur olarak çalıştığı İbrahim Fikri Anıl Ortaokulu’nda eşi Ali Rıza Tığ’ın adını kullanarak işe geç geldiği ve kafasına göre de işten çıkarak mesai saatlerine uymadığı iddia edildi. 

Genel 08.03.2023, 17:47 08.03.2023, 18:24
Aradığınız memura ulaşılamıyor!

Birçok kişiye şantaj yaptığı iddia edilen Ali Rıza Tığ’dan çekinen okul yönetiminin de olaya sessiz kaldığı belirtiliyor.
Çalışma mesai saatlerine uymadığı iddia edilen Burçin Tığ için WhatsApp İhbar Hattımıza ihbarda bulunan vatandaşlar okul kamera kayıtlarının incelendiğinde gerçeğin gün yüzüne çıkacağını belirtti.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünün konu ile ilgili araştırma yapması beklenirken, okul yönetimine bir baskı yapılıp yapılmadığı ise merak konusu oldu.   
Burçin Tığ’ın yine daha önce Halk Eğitim Merkezi’nde çalışırken sorunlar yaşadığı ve dönemin İl Milli Eğitim Müdürü ve aynı zamanda Burçin Tığ’ın akrabası olan Harun Girgin zamanında torpille evine 100 metre mesafede olan okulda memur olarak çalıştırılmaya başladığı da belirtildi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?