pagead2.googlesyndica

banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

ANKABİR’den Bakan Yardımcısı Yiğitbaşı’na ziyaret

Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliği (ANKABİR) Yönetim Kurulu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Kübra Güran Yiğitbaşı’nı makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Genel 01.04.2022, 11:42
ANKABİR’den Bakan Yardımcısı Yiğitbaşı’na ziyaret

 Ziyarette Genel Başkan Tuncay Gençer, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mustafa Aydınalp, Genel Sekreter Dr. Yaşar Okur, Genel Başkan Yardımcısı Hasan Kaya, Ankara Bartınlılar Dernek Başkan Yardımcısı Hüseyin Bayar, Birlik Onursal üyelerimiz Mehmet Yerebakan ve İsmail Hakkı Temizkök hazır bulundu. 
Tuncay Gençer tarafından yöresel ürünler, Dr.Yaşar Okur tarafından Doktora tezinin kitabı ve Hasan Kaya tarafından "Yâren gözü ile 15 Temmuz Destanı" isimli şiirin den oluşan eseri hediye etti.  Sohbette, Sivil toplum kuruluşlarının toplumun yöneten ve yönetilen katmanları arasında üstlendiği, çimento rolü üzerine yoğunlaştı. Toplumun tüm unsurlarına  dokunan, temas eden, toplumla gerçek mânada hemhal olan, sözde değil özde STK ların çok büyük işlevlere sahip olduğu vurgulandı. ANKABİR’in Türkiye'de "Akıl işi değil, gönül işi" olan Sivil toplum mecrasında, iki kardeşin bir araya gelemediği bir ortamda yedi ili biraraya getirmesinin övgüye değer olduğu vurgulandı. 
Başkan Gencer, “Ortak projeler üzerinde çalışma kararlılığı benimsendi. Kıymetli Bakan yardımcımızın güleryüzü, samimi ve samimi niyetli tavırları, nezaketli kabulü Bürokrasi adına tükenen umutlarımızı yeniden yeşertti. Kendisine şükranlarımızı arz eder, hayırlı hizmetlerinde muvaffakiyetler dileriz” dedi.


Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)