banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

25 Yıldır CHP'li vatandaş AK Parti'ye geçti!

Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa eden Fatih Serdar, AK Parti’ye üye oldu. Yıllardır CHP’de siyaset yapan Serdar’ın rozetini AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek taktı.

Genel 17.01.2023, 16:25 17.01.2023, 16:47
25 Yıldır CHP'li vatandaş AK Parti'ye geçti!

Merkez İlçe Başkanı Ayçiçek, rozeti takarken “Muhalefet Partisinde yaşanan Bayrak skandalı sonrası 25 yıllık üyeliğinden istifa edip, AK Parti ailemize katılan Fatih Serdar kardeşimize şimdiden hayırlı olsun” açıklamasını yaptı.
Zonguldak’ta  CHP üyesi  Fatih Serdar isimli vatandaş  6’lı masa ve CHP’yi eleştirerek AK Partiye üye olacağını belirterek “Atatürk’ün partisi nereye gidiyor? Kendi aranızda anlaşmadınız, ülkeyi nasıl yöneteceksiniz. Partimden ayrılıp AK Parti’ye üye olmak istiyorum. Rozetimi Cumhurbaşkanımız taksın” dedi. Çektiği videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Fatih Serdar; “Zonguldak’ta  ben bir CHP üyesi olarak konuşuyorum. Sayın Genel Başkanımızın danışmanı genel merkezde Atatürk'ün partisinde Türk bayrağını kaldırmak istedi. Büyük bir terbiyesizliktir, büyük bir saygısızlıktır, kınıyorum, Sizin nerde Atatürkçülüğünüz?  Unutmayın ki Türk bayrağı Atatürk'ün bir emanetidir. Atatürk emanet etmiştir o bayrağı bize biz de bir ömür boyu Türk bayrağını kimse indiremez haddini bildiririz. Gelmişiz 6 kişi bir araya bir aday çıkartamadınız. 6 kişi anlaşamadınız Türkiye'yi nasıl yöneteceksiniz. Ben CHP sevdası için mahkemelere düştüm ceza yedim. Ama niye Atatürk'ün Partisi diye 6 okun sevdasına koştum. Ben partimden ayrılıp AK Parti’ye üye olmak istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın rozetimi takmasını istiyorum. Seni seviyoruz Tayyip Erdoğan. Bunların içinde tek dik duran sensin. Saygılarımla Recep Tayyip Erdoğan” diye açıklama yapmıştı.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)