Şarkının sözleri Hülya Şenkul'a aitken müziği Suat Aydoğan tarafından bestelendi. Klipte Zonguldaklı ünlü sanatçı ve oyuncu Sinem Eda Yıldıran ve Seya Prodüksiyon Kurucusu ve Contack Creator Serkan Dibekli yer aldı.

Somuncu, şarkının aranjesine 2020 yılında başladıklarını belirtti ancak pandemi döneminin etkisiyle şarkılarını rafa kaldırmak zorunda kaldıklarını dile getirdi. Ancak sonunda kliple çalışmalarını taçlandırabildiklerini ifade etti. Zonguldak halkının klip çekimlerine gösterdiği ilgi ve alakanın kendilerini güçlendirdiğini ve daha güzel bir çalışma yapmalarına olanak sağladığını vurguladı.

Somuncu ayrıca şarkının klip çekimlerini yapmayı çok isteyen söz yazarı Hülya Şenkul'un pandemi sebebiyle bunu gerçekleştiremediklerini, Hülya ablanın rahmetli olduğunu ve bu durumun kendisini ömür boyu üzeceğini ifade etti.

Şarkının müziği ise birçok ünlü sanatçının aranjörlüğünü yapan özellikle Serdar Ortaç'ın yönetmenliğini yapan Suat Aydoğan'a aitti. Somuncu, Suat Aydoğan'a ayrıca teşekkür ederek, "Sizleri çok seviyor, şarkımızı sizlere emanet ediyorum" dedi.

Vali yardımcılarına veda yemeği düzenlendi Vali yardımcılarına veda yemeği düzenlendi

Kaynak: Haber Merkezi