Seçim özel Bu akşam 19:30'da Elmas TV'de Seçim özel Bu akşam 19:30'da Elmas TV'de

Zonguldak ve bir çok ilde Pazar günü etkili olan şiddetli fırtına ve sağanak yağış büyük bir tahribata neden oldu. Ereğli sular altında kaldı, Zonguldak merkezde liman projesi büyük hasar gördü, bazı bölgelerde ise büyük sorunlar yaşandı.
KOZLU ESNAFI BAŞKAN ALİ BEKTAŞ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU
Kozlu’da sağanak yağış ve fırtınanın ardından ilçede büyük sorun yaşanmaması, su ve sel baskınlarının oluşmaması nedeniyle Kozlu esnafı Belediye Başkanı Ali Bektaş’ı makamında ziyaret ederek alınan tedbirler konusunda teşekkür etti.
ALİ BEKTAŞ; “TEŞEKKÜRLERİ ÖZVERİLİ PERSONELİM ADINA KABUL EDİYORUM”
Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş ziyaret ile ilgili şunları  söyledi: “Son 30 yılın en kuvvetli fırtınasına ve sağanak yağışa rağmen ilçe merkezindeki işyerlerimizin su baskınlarına maruz kalmaması, almış olduğumuz tedbirlerin ve alt yapı çalışmalarımızın ürünüdür. Bunun sevincini yaşarken, ilçe esnafımıza bu vesileyle yapmış oldukları teşekkür ziyaretlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Nazik ziyaretlerinde dile getirmiş oldukları teşekkürlerini sahada özveriyle çalışan tüm personelim adına kabul ediyor, değerli esnaflarımıza hayırlı, bol bereketli kazançlar diliyorum”
(Haber: Ender Yüksel)

WhatsApp Image 2023-11-20 at 15.59.15WhatsApp Image 2023-11-20 at 15.59.15 (1)WhatsApp Image 2023-11-20 at 15.59.14