Yavru kedi operasyonla hayata tutundu Yavru kedi operasyonla hayata tutundu

 “Değerli Zonguldaklı Hemşehrilerim;
14.07.2021 tarihinde Zonguldak İl Emniyet Müdürü olarak başladığım görevime, 01.08.2023 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Manisa İl Emniyet Müdürü olarak atanmamdan dolayı bugün itibari ile veda ediyorum.
Zongu1dak’ta bulunduğum ilk andan itibaren vatandaşımızın huzurunun bizim huzurumuz olduğunu aklımızdan çıkarmayarak “Vatandaşın huzuru, Polis’in gururudur.” şiarıyla görev ifa ettik. İnsan haklarına saygıyı ve vatandaş memnuniyetini esas alarak yüksek sorumluluk bilinciyle her kademedeki personelimizle birlikte takım ruhu içinde hareket ettik. Suç ve suçlularla mücadelede en büyük destekçimiz siz değerli Zonguldak halkı olmuştur.
Sizlerin düşüncelerine kulak vererek ve sizden aldığımız güç ile daha güvenli ve daha huzurlu bir Zonguldak için çalıştık. Tüm vatandaşlarımız bilmelidir ki; polisin başarısı vatandaşlarımızın polise duyduğu güvenle doğru orantılıdır. Vatandaşlarından destek görmeyen hiçbir güvenlik biriminin başarılı olması düşünülemez. Polisin her zaman vatandaşımızın yanında bulunmuş olması, vatandaşlarımızın da polisimize çalışmalarında destek vermesi bizleri son derece mutlu etmiştir.
/Karaelmasın gün yüzüne çıkmasını sağlayan kahraman Uzun Mehmet’in, Milli ekonomimize katkısı ve bağımsızlık meşalesiyle Türkiye Yüzyılı’na mührünü vurarak akıllarda yer eden yanan ateş Filyos’a ve Karaelmas diyarı/Emeğin başkenti bu güzel şehre, Kırmızı-Lacivert renklere gönül vermiş Zonguldak Kömürspor camiasına ve taraftarlarına, en kalbi duygu ve dileklerimle veda ederken görevim süresince maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, birlikte görev yapmaktan onur duyduğum başta Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz olmak üzere mülki erkana, milletvekillerimize, askeri ve adli teşkilatlarımızın değerli mensuplarına, dost ve kardeş Jandarma Teşkilatımıza, Sahil Güvenlik Komutanlığına, mahalli idarilerimizin başkan ve üyelerine, üniversitemize, kurum müdürlerimize, sivil toplum örgütlerimize, iş adamlarımıza, esnafımıza, meslek kuruluşlarımıza, yerel ulusal basın ve yayın kuruluşları mensuplarına ve hizmet etmekte onur duyduğumuz değerli Zonguldak halkına, birlikte görev ifa ettiğimiz fedakâr mesai arkadaşlarıma, şahsım ve ailem adına teşekkür ederken başta tüm maden şehitlerimiz olmak üzere bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; hepinize selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Editör: TE Bilisim