Erdem, “Belediyede kamunun finansmanına dikkat edilmediğini gördük” Erdem, “Belediyede kamunun finansmanına dikkat edilmediğini gördük”

Haritamızda kırmızı rengin çok artmış olması çok güzel bir şey diyen Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğ Ertuğrul:
ZONGULDAK’TA SEKİZ İLÇENİN ALTISINI ALDIK
“Sandıklarda sonuçlar açıklanmaya başladığı andan itibaren Zonguldak’ta zafere ulaştığımızı görmeye başladık. Zonguldak’ta Merkezi kazandık, Kozlu ilçemizi kazandık, Ereğli tekrar bizde kaldı, Gökçebey, Alaplı, Çaycuma bizde kaldı, maalesef Devrek ve Kilimli ilçelerimizde istediğimiz sonucu alamadık. Zonguldak’ta 8 ilçenin 6’sını aldık. Zonguldak’ın nüfus oranının çok büyük bölümünü Cumhuriyet Halk Partisi olarak kazanmış durumdayız. Onun dışında bizim için sevindirici olan bir başka nokta da Türkiye genelinde kazandığımız belediye sayısının ciddi şekilde artmış olması. Haritamızda kırmızı rengin çok artmış olması çok güzel bir şey. 
TÜRKİYE’NİN KURTULUŞUNUN EN BÜYÜK UMUDU ALTI OKTUR
Partimizde gerçekleşen değişim sürecinden sonra Cumhuriyet Halk Partisinde bir parçalanma olacağı ve yerel seçim sürecinden partimizin büyük bir yenilgi alarak çıkacağı bazı kesimler tarafından bekleniyordu. Fakat bugün aldığımız sonuçlar gösteriyor ki çok zor durumdaki Türkiye’nin tekrar kurtuluşundaki en büyük umududur. Bundan sonraki süreçte Türkiye’de iktidar olmak üzere ve TBMM’de çoğunluğu sağlamak üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu sonuçlarla umutlandık. Türkiye’nin kurtuluşunun tek çözümü altı oktur ve Cumhuriyet Halk Partisidir. Sandığa giderek bu sonuca katkıda bulunan tüm vatandaşlarımıza hangi partiye oy vermiş olurlarsa olsun herkese teşekkür ediyorum. Aydınlık günler artık bizimle beraber olacak.”

Haber:Seçkin Kırarslan

Editör: Efekaan Başar