Kozlu kent meydanında düzenlenen kermese; Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci, CHP İl Başkanı Devrim Dural, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda duyarlı vatandaş  topluluğu katıldı.

Yardım kermesine kattan protokol ve vatandaşlar bol bol alışveriş yaparak destek oldular.

Mutlu Çocuklar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği  Başkan Yardımcısı Fatma Sarıkaş. Öğrenci köyü’nde evi yanından be mağdur olan vatandaşa yardım amacıyla bu kermesi düzenlediklerini belirterek Katılarak destek verenlere teşekkür etti.

Manisa Aktaş'ı konuşuyor! Manisa Aktaş'ı konuşuyor!

Kermese eşiyle birlikte katılan Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci’de, “Bu tür organizasyonlara özellikle ben ve değerli eşim ile çok önem veriyoruz Ne kadar artarsa o kadar iyi diyoruz. Herkese de kapımız açık. biz belediye olarak üstümüze düşeni her zaman yapmaya hazırız. Bugünkü derneğimiz Mutlu Çocuklar Derneği. İlerleyen zamanlarda LÖSEV ile ortak bir çalışmamız olacak. Başka derneklerimizden, STK'larımızdan çalışmalarımız da olacak. Sosyal belediyeciliğin getirmiş olduğu bütün getirmesi gereken bütün uygulamaları yapacağız” ifadesini kullandı.

Kermese yoğun katılım oldu ve satışa sunulan gıdaların kısa sürede katılımcılar tarafından satın alınarak tükendiği gözlendi.

B4Cf7585 Fef8 4Acb 9Ed8 43Fdfba7583101Fba1B7 E3C6 4B40 8986 Ce1Cc7Af52A6

Kaynak: Ercan Demir