banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

24.01.2023, 13:06

Ender'in dili!

Bel altı ve şantaj kokan yazılarıyla ünlü Pusula Gazetesi sahibi Ali Rıza Tığ’ın muhabiri Ender Yüksel, Zonguldak Kömürspor’un basın-medya organları için oluşturduğu WhatsApp grubunda Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı için; “2 tane emekçi kardeşimize soru bile sordurmamış adam. Onun vereceği vaatten ne olur? Allah aşkına Şükrü Hocam! 2 parmak bal çalmış ağzınıza o kadar. Saygısız Muammer!” diye sarf ettiği sözler haber olması üzerine Ender Yüksel köşe yazısında kendisini haber yapan gazetecilere cevap vermek yerine patronuna yağcılık yapmayı tercih etti.

Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı’ya bir basın mensubuna yakışmayan tarzda ifadelerde bulunan Ender Yüksel, bu sözlerini haber yapan meslektaşlarına ise köşe yazısında; “Samimiyetsiz, saygısızlar isminizle köşemi kirletmem. Bu saldırılar daha önce defalarca Pusula’nın önderi Ali Rıza Tığ’a yapıldı, yapılıyor. Pusula’nın Yazı İşleri Müdürü, sahaların dişi panteri Öznur Güneş için yapıldı. Ama bana ilk kez oldu. İlk ‘Millilik’ duygusunu da tatmış oldum. Zonguldak Kömürspor benim hassas noktam. Destek olanı severim, köstek olanı…” ifadeleri kullandı.

Ender Yüksel’in bu ifadelerini okuyup da cümlenin sonuna koyduğu üç noktanın ne anlama geldiğini de okurların takdirine bırakıyoruz.

BAK SEN ŞU “MİLLİ” ENDER’E!

Bel altı ve şantaj kokan yazılarıyla ünlü Pusula’nın muhabiri ilk kez eleştirildiğini ifade etmek için ise; ”Bu saldırılar daha önce defalarca Pusula’nın önderi Ali Rıza Tığ’a yapıldı, yapılıyor. Pusula’nın Yazı İşleri Müdürü, sahaların dişi panteri Öznur Güneş için yapıldı. Ama bana ilk kez oldu. İlk ‘Millilik’ duygusunu da tatmış oldum” ifadelerini kullanmış.

Patronuna yaranmak adına bu şekilde bir dil kullanmaya devam eden Ender Yüksel’e tavsiyemiz şu ki, bu şekilde Ali Rıza Tığ’ın milli takımına değil, A milli kadrosuna girersin.

Ama senin milliliğin çok eskilere dayanıyor.

Sen değil misin, Muzaffer Akgün’ün sahibi olduğu Doğru Haber Gazetesi’nde çalışırken elden aldığın maaşları, “hiç almadım” diye mahkeme yoluyla ikince kez alan?

Sen değil misin, Doğru Haber Gazetesi satıldıktan sonra Halkın Sesi olmasıyla birlikte Doğru Haber Sahibi Muzaffer Akgün’den elden aldığın paraları unutup “ben maaş almadım” diyerek, yemek yediğin seninle ekmeğini paylaşan Mustafa Özdemir’i mahkemeye verip hakkın olmayan bir parayı alan?

Yazık ki ne yazık!

Parmağınla birilerini işaret etmeden önce kendi elinin ne kadar temiz olduğunu bir kontrol et.

Sen unuta bilirsin ama arşiv unutmaz!

Şimdi Ali abine yaranmak için bakalım daha ne haberler yapacaksın, daha ne yazılar yazacaksın?

Sahaların dişi panteri ile size kolay gelsin! 

Yorumlar (1)
okur 3 ay önce
Üzüm nasıl kararır?