ÖZEL HABER

Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Avusturya - Türkiye maçına Leipzig Stadı ev sahipliği yaparken karşılaşmayı Portekizli hakem Artur Soares Dias düdük çalacak. Avusturya - Türkiye son 16 turu mücadelesi 2 Temmuz Salı günü saat 22.00'de başlayacak.

TÜM PROFESONEL TAKIM KULÜP BAŞKANLARI DAVET EDİLDİ

Euro 2024 Son 16 Turu’nda Avusturya ile karşı karşıya gelecek A Milli Takım’ı takip etmek için profesyonel liglerde mücadele eden tüm kulüp başkanlarına Türkiye Futbol Federasyonu tarafından davet gönderildi.

ULAŞIM, KONAKLAMA HERŞEY TFF’YE AİT

Kulüp başkanlarına yapılan davette, ulaşım ile birlikte konaklama masraflarının da TFF tarafından karşılanacak.

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. BAŞKANI HAKAN HÜRFİKİR MAÇA GİTMİYOR

Zonguldak Kömürspor camiası Ankaraspor ile Nazilli Belediyespor arasında oynanan,  90 dakika karşılıklı pas yaparak 0-0 biten biten Türkiye ve Dünya’da açık açık şike olarak kabul edilen maçı unutmadı.

Zonguldak Kömürspor bu sonuçla birlikte küme düşerken, TFF ve Etik Kurulu’nun maçı normal görmesi Zonguldak Kömürspor camiasını adeta çıldırttı.

Tüm haklarını arayan, tepki için yürüyüş yapan yönetim ve taraftarın tüm  çabası boşa gitti ve Zonguldak Kömürspor 3.lige düştü.

Profesyonel kulüplerin başkanlarının neredeyse tamamına yakını TFF’nin davetini kabul ederek Almanya’ya Türkiye-Avusturma maçını izlemeye giderken Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir ise TFF Başkan ve yönetimine tepki göstererek TFF’nin davetini kabul etmedi, Almanya’ya gitmedi.

Elif Oral Sivas’ta Karaelmas’ı zirveye çıkardı! Elif Oral Sivas’ta Karaelmas’ı zirveye çıkardı!

Hürfikir’in bu düşüncesi ise taraftarlar arasında büyük alkış aldı.

Üt34-3

Muhabir: Ender Yüksel