ÖZEL HABER
Zonguldak’ta 68 yıl önce yapılan ve kente hizmet veren Fevkani Köprüsü’nün yıkılmasının ardından Fevkani Köprüaltı esnafı Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan tarafından Elmas Park’ta gösterdiği dükkanlara yerleşti.
Yaklaşık 4 ay önce Elmaspark’a taşınan Köprüaltı esnafı yeni dükkanlarına alıştı. Yaklaşık 30 esnafın faaliyet gösterdiği Elmaspark’a Zonguldak halkının da ayağı alışmaya başladı.
CAFER KOLÇAK: “ELMAS PARK ZONGULDAK’IN YAŞAM MERKEZİ OLACAK”
Elmas Park’ta telefon tamiri ve satışı yapan Cafer Kolçak Zonguldaklı vatandaşlara seslenerek Elmas Park’a davet etti.
Kolçak, “Fevkani Köprüsü’nün yıkılmasıyla birlikte ilk etapta bir çok esnaf mağduriyet yaşadı. Ancak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan bizlere Elmas Park AVM’de yer gösterdi, bizlerde bu dükkanlara yerleştik. Böylelikle esnafların mağduriyetleri de büyük bölümünün mağduriyeti giderildi.
Taşındığımızın ilk haftalarında sorunlar yaşadık. Ancak her geçen ay sorunların üstesinden geliyoruz ve Zonguldak halkı Elmas Park’a alışmaya başladı. Biz esnaflarda yavaş yavaş iş yapmaya başladık. Zonguldaklı vatandaşlara buradan sesleniyorum. Elmas Park Zonguldak’ın yeni yaşam merkezi olacak. Elmas Park’a ve bizlere sahip çıksınlar” dedi.

İsmail Hakkı Özölçer’den MÜSİAD’a ziaret İsmail Hakkı Özölçer’den MÜSİAD’a ziaret

Haber: Ender Yüksel

Whatsapp Image 2024 02 06 At 15.25.38Whatsapp Image 2024 02 06 At 15.25.37Whatsapp Image 2024 02 06 At 15.25.38 (1)

Kaynak: ENDER YÜKSEL