İBRAHİM TIĞ’DAN SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ İBRAHİM TIĞ’DAN SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

2019 yerel seçimlerinden Karaelmas Muhtar adaylığını koyan ve 156 oyla kaybeden 2 çocuk babası 49 yaşındaki İsmail Özsoy, 31 Mart yerel seçimlerinde aynı mahalleden tekrar aday oldu. Özsoy, mesai saatinin dışında mahallelerde ev ev gezerek seçim çalışmalarını sürdürüyor.

İsmail Özsoy, adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada, “10 çocuklu bir ailenin 9. çocuğu olarak dünyaya geldim. İlk ve Orta öğretimimi Uzunmehmet Okulu'nda tamamladım. Doğduğum günden bu yana Karaelmas Mahallesi Marangoz Ahmet Caddesi'nde ikamet etmekteyim. 2009 yılından beri Zonguldak Belediyesi'nin Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü'nde görev yaptım. Şu anda da Zonguldak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nde görevimi devam ettirmekteyim.

Hayat tecrübemi, çalışkanlığımı, siz değerli mahalle sakinlerimiz ile paylaşmak için; başarı yolunun çalışmaktan, samimiyetten ve dürüstlükten geçtiğine inandığım için muhtar adayıyım.

Zonguldak Belediyesi ile yapacağım koordineli çalışmalar ile mahallemizi daha çok geliştireceğime ve toplum nezdinde kıymetli bir yerde olması gerektiğine inandığım muhtarlık görevinin değerini daha da yükselteceğime olan inancım tamdır. Hep birlikte, güçlü Karaelmas için oylarınıza talibim” dedi.

Kaynak: Durmuş Sevindik