Sosyal medya paylaşımları ve lüks yaşantılarıyla dikkat çeken Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklayıp vergi kaçırdıkları iddia edilmiş, Polat ailesi hakkında "Resmi belgede sahtecilik, "Suç islemek amacıyla örgüt kurmak", "Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerini aklama" ve "Vergi usul kanununu uygulamama" suçlarından İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatılmıştı.

DİLAN POLAT'IN LÜKS ARACI HÜSNÜ ÇOBAN'DA

Soruşturma kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin malvarlıklarına el konulmuş ve şirketlerine kayyum atanmıştı. Polat ailesinin lüks araçları ise polis aracına dönüştürülmüştü.

Dilan Polat'ın lüks araçları başta Taksim Meydanı olmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü emrinde kullanılmaya başlandı.

İstanbul'da devriye aracı olarak da kullanılan lüks araçlar bu kez Arka Sokaklar dizisine konu oldu.

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, fenomenlerin el konulan lüks araçlarını 662’nci bölümün çekimlerinde kullandı.

Arka Sokaklar’ın 2 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 662’nci bölümünün tanıtımında; Rıza Baba ve ekibine tahsis edilen lüks araç, Hüsnü Çoban’ın kullanması için kendisine teslim ediliyor.

Direksiyonun başına geçen sevilen karakter Hüsnü Komiser'in "Öf öf yağ gibi akıyor, yağ" sözleri ve araçla selfie çekmesi sosyal medyada gündem oldu.

Dilan Polat tam 11 gündür oradaymış! Dilan Polat tam 11 gündür oradaymış!

Dizinin fragmanındaki bu sahnelere 'Arabalar çok iyi olmuş','Her bölümü çok iyi', 'Hüsnü Çoban efsanesin' gibi yorumlar yapıldı.

728Xauto-2728Xauto (2)-2728Xauto (1)-21080Xauto (1)1080Xauto728Xauto (3)

Kaynak: MYNET