Mihrace Yasemin’in ölümüne neden oldu! Mihrace Yasemin’in ölümüne neden oldu!

Türkiye Kadınlar Basketbol 1’nci Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Zonguldakspor Salı günü saha ve seyircisi önünde oynadığı Turgutlu Belediysepor maçından 56-43 galip ayrılarak şampiyonluk yolunda önemli bir engeli daha geride bıraktı.
19 KASIM’DA RAKİP BOTAŞ GELİŞİM
Zonguldakspor Basket 67 Turgutlu Belediyespor galibiyetinin ardından Ankara Spor Salonu’nda 19 Kasım Pazar günü Botaş Gelişimspor’a konuk olacak. Temsilcimiz bu maçtan da galibiyet hedefliyor.
LİDER FERHATOĞLU GÜRESPOR KAYIPSIZ 
Lig’de sezon başından bu yana oynadığı 9 maçın tamamını kazanarak 18 puanla liderliğini sürdüren Ferhatoğlu Gürespor liderliğini kayıpsız sürdürürken temsilcimiz Zonguldak Kömürpor 9 maçta 8 galibiyet 1 yenilgi ile 2’nci sıradaki yerini koruyor.
KULÜP BAŞKANI KANAT TAN: “DAHA YENİ BAŞLADIK”
Zonguldakspor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan şampiyonluk yolunda önemli galibiyet aldıklarını belirterek maçın ardından en çok mutlu olduğu konuların başında esnafların ve dolmuşların yoğun bir akşam geçirmeleri olduğunu söyledi. Zonguldak’ın takıma sahip çıkmasından mutlu olduğunu belirten Kanat Tan şunları söyledi: “Aldığım en güzel haber, maç sonunda Site esnafı marketler kuyruk olmuş. 1500 yakın kişi alışveriş yapmış.  Belki su almış , belki dondurma. Dolmuşlar çakılı çarşıya inmiş.  Arabasını otopark bulamayıp, hastane oralara park etmiş insanlar. 
Çocuklu aileler maç içinde kadın çoluk çocuk ayağa kalkıp Zonguldak diye bağırmışlar. Bize güvenin sahip çıkın lütfen. Daha yeni başladık. Bu şehir en iyisi hak ediyor”
Haber: Ender Yüksel

WhatsApp Image 2023-11-16 at 12.56.23WhatsApp Image 2023-11-16 at 13.01.13