'Seçim 2024 Özel' Bu akşam 21:00'da Elmas TV'de 'Seçim 2024 Özel' Bu akşam 21:00'da Elmas TV'de

Cumhuriyet Halk Partisi gümbür gümbür kartopundan çığa dönmüş vaziyette geliyor. Hiç kimse buna engel olamayacak diyen CHP Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Osman Zaimoğlu, konuşmasına şöyle devam etti:
PARTİMİZİN BAŞARISI İÇİN HALKIMIZ SEFERBER OLMUŞTUR
“Zonguldak’ta Cumhuriyet Halk Partisi kimsenin hayal edemeyeceği noktada bir ve bütündür. Herkes kenetlenmiştir. 31 Mart 2024 seçimlerine el birliğiyle çalışmaya başlamıştır. Partimizin başarısı için halkımız seferber olmuştur. Cumhuriyet Halk Partisi'ni bu seçimlerde hiç kimse tuzağa düşüremeyecektir. Cumhuriyet Halk Partisi'nde birlik, beraberlik en yüksek noktadadır. Cumhuriyet Halk Partisi bu seçimlere tek vücut girecektir. Bunun başka bir hayaline kimse kapılmasın. Kimse Cumhuriyet Halk Partisini kimse zayıf göstermeye çalışmasın. 
TURGUT AYDIN’IN KIZI CHP’Lİ OLDUĞU İÇİN SÜRGÜN EDİLDİ!
Adaylarımızdan seçim startında yanımızda bulunamayan Turgut Aydın, Cumhuriyet Halk Partili olduğundan dolayı sürgün edilen doktor kızının evini taşıyor Ankara'da. Aday adaylarımızdan Sayın Doktor Atınç Kayınova 3 gün önce ağır bir ameliyat oldu. Çok rahatsız edilmesin, telefonla aranmasın diye kamuoyuyla paylaşılmadı. Bundan dolayı katılamadı. Dolayısıyla Cumhuriyet Halk Partisi'nin aday adaylarının Zonguldak'taki seçim startındaki yürüyüşe katılmayanı yok.

Muhabir: Seçkin Kırarslan