Hayvan sevgisini tiyatro oynayarak anlattılar Hayvan sevgisini tiyatro oynayarak anlattılar

Genel Merkezlerinden gelen tebliğ doğrultusunda Danışma Kurulu toplantılarını geniş katılımlarla düzenlemeye başladıklarını ifade eden Dural, danışma kurullarını düzenleyen örgütlerine ve katılan üyelerine teşekkür etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanı Devrim Dural, konuşmasına şöyle devam etti:
PARTİ İÇİ DİNAMİKLERİMİZİN FİKİRLERİNİ SÖYLEDİĞİ DEĞERLİ BİR SÜRECİ YAŞIYORUZ
“Genel Merkezimizin bize göndermiş olduğu tebliği üzerine biz de danışma kurulu toplantılarımızı periyodik olarak toparlayacağımızı, toplayacağımızı bildirmiştik. Ve bunun ilk toplantımızı Devrek'te sonrasında Gökçebey'de dün de Çaycuma ve Kilimli'de gerçekleştirdik. Burada partililerimizle, üyelerimizle, önceki dönem il başkanlarımızla, milletvekillerimizle, genel başkan yardımcılarımızla bir arada olma şansına sahip olduk. Belediye başkanlarımızın, il genel meclis üyelerimizin, belediye meclis üyelerimizin partimizin tüm dinamiklerinin kendi fikirlerinin söylediği çok değerli bir süreci izliyoruz.
SEÇİM BAŞARILARIMIZ VAR
Tabii ki seçim başarılarımız var. Bu seçim başarılarımızı nasıl daha ileriye getirebiliriz? Önümüzdeki döneme ışık tutması açısından, bir projeksiyon oluşturulması açısından partililerimizin buradaki fikirlerini, eleştirilerini dinliyoruz, not alıyoruz. Sonrasında da bu danışma kurullarından çıkacak sonuçlar raporlanacak ve bunlar hem bizim tarafımızdan tekrardan değerlendirilecek. Sonrasında da genel merkezimize bu raporlarla iletilerek genel merkezimizden de geri dönüşler alınacak. Ben bu süreci çok demokratik ve olgun bir süreç olarak nitelendiriyorum. Partimizin ihtiyacı olan ivmeninde bu süreçte tartışılarak daha ileriye nasıl getirebiliriz? Nasıl geliştirebiliriz? Nasıl yeni stratejiler belirleyebiliriz? Ve bu konuyla alakalı genel merkezimizin de bize vermiş olduğu bir format var. Bu format dahilinde danışma kurullarımızı gerçekleştiriyoruz. Ben danışma kurullarımızın düzenleyen örgütümüze ve katılan üyelerimize sizin aracılığınızla da çok teşekkür ediyorum.” 

Kaynak: Seçkin Kırarslan