banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

Kilimli’de ağaç katliamı!

Kilimli Balıkçı Barınaklarında 5 adet çınar ağacını kestiren Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun Berat Kandili olduğu günde Kilimli meydanındaki 2 adet çınar ağacını dibinden kestirdi. 

ÇEVRE 08.03.2023, 12:25
Kilimli’de ağaç katliamı!

Kilimli Kaymakamlığının hemen karşısında bulunan iki çınar ağacının kesilme talimatını veren Kamil Altun'a tepki gösteren çevreciler, İl Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğü'nü göreve davet etti.
AĞAÇ KATLİAMINI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRDİLER! 
Duruma tepki gösteren vatandaşlar; “Bu ne yaman çelişki, bir yanda Kilimli Meydan Park’ta Berat Kandili için kutlama yapılıyor, belediye başkanı tarafından vatandaşlara helva dağıtılıyor. Belediye başkanı tarafından yanda hayır yapılırken, diğer tarafta ise belediye ekiplerince asırlık 3 adet Çınar ağacı sırf yer kazanmak için katlediliyor. Bu ne çelişki. Kilimliler bu konuda yetkili olan, orman ağaçlarının yetkili kurumunu, Orman Bakanlığını göreve çağırmaktadır. Kilimli Belediyesi Kilimli’de asırlık Çınar ağaçlarının katledilmesini alışkanlık edinmiştir. Bu belediye ekipleri tarafından izinsiz ve sorumsuz olarak kesilen, dördüncü Çınar ağacı grubudur. Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri bu sorumsuzluğa ne zaman dur diyecektir. Kilimliler merakla bekliyor” dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?