banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

HAMDİ UÇAR HAVUZUNU, DENİZ YAYALAR KASASINI DOLDURUYOR!

Kozlu Güney Mahallesi’nde Deniz Yayalar’a ait olduğu belirtilen inşaatın hafriyatları kamyonlarla alınarak Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’ın sahibi olduğu Özsüt’ün arka tarafından denize dökülüyor. Yaşanılan bu çevre katliamı sonrası Çevre Şehircilik İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ekipleri tarafından soruşturma açılmış ve Deniz Yayalar’ın inşaat firmasına ceza kesildiği öğrenilmişti.

ÇEVRE 03.02.2023, 16:31 03.02.2023, 16:55
HAMDİ UÇAR HAVUZUNU, DENİZ YAYALAR KASASINI DOLDURUYOR!

Kamuoyunda büyük ses uyandıran bu olay sonrası Kozlu Belediye Meclis Üyesi Deniz Yayalar’ın hafriyatına dökecek yer kalmayınca çareyi kardeşi FETÖ’den ceza evinde yatan Ak Parti Milletvekili Hamdi Uçar’ın sahibi olduğu Özsüt’ün havuzunun hafriyat ile doldurmakta buldular. Kozlu Belediyesi tarafından milyonlarca liraya yapılan havuz bugün Kozlu Belediye Meclis Üyesi Deniz Yayaların hafriyatı ile doldurulurken, Kozlu Belediyesi de milyonlarca lira zarara uğratıldı. 
HAFRİYAT İLE DOLDURACAKTINIZ NEDEN HAVUZ YAPTINIZ?
Kozlu Belediyesi tarafından milyonlarca liraya yapılan Özsüt Cafe’nin civarındaki havuz bugün adeta Kozlu Belediyesi Meclis Üyesi Deniz Yayalar’ın inşaatının hafriyatına depo olurken, “Hafriyat ile dolduracaktınız da bu havuzu buraya neden yaptınız?“ sorularının sorulmasına neden oluyor. Milli Emlak’tan Kozlu Belediyesi tarafından kiralanan ve daha sonrada Kozlu Belediyesi tarafından Ak Parti Milletvekili Hamdi Uçar’a kiralanan Özsüt genişletiliyor mu? Yoksa Hamdi Uçar’a kıyak yapılarak bir taşla iki kuş vurulmak mı isteniyor” soruları da kamuoyunda konuşulmaya devam ediyor.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?