Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Cenk Karka aldığı karar gereği kuruldaki görevinden ayrıldığını açıkladı. Kendisine bu görevi layık görenlere teşekkür eden Cenk Karka “Zonguldak hakemliği gözlemciliği olarak da başarılarınızla gururlanacağımı asla unutmayın. Güzel camiam, Kıymetli Ailelerinize Selam ve Saygılarımla; Sağlıcakla kalın, Hoşçakalın” diyerek camiayla vedalaştı.

CENK KARKA: “SİZLERLE HER ZAMAN YİNE BİRLİKTE OLACAĞIM”

Cenk Karka’nın açıklaması şöyle: “Değerli Hakem kardeşlerim ve Gözlemci Abilerim, Hocalarım 12.11.2022 tarihli Zonguldak İl Hakem Kurul üyesi olarak göreve layık görüldüm, faal olan olmayan eski yeni çok değer verdiğim camiamın her bireyinin aday hakemin den en üst düzey klasman hakemi ve gözlemci hocalarıma kadar üzerimde emeği var çok teşekkür ediyorum, bugün itibariyle Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkan Vekili görevimden gördüğüm lüzum ve kendi kararım ile ayrılıyorum. Bu görev sürecimde kırdığım üzdüğüm değer ve anlam yüklü camiamın hepsinden özür dilerim. Ben yine her zaman olduğu gibi sizler ile her durumda birlikte olacağım. Bilgim varsa gerek ailevi ve mesleğim doğrultusunda sağlık yönünden faydalı olmaya ama Zonguldak hakemliği gözlemciliği olarak da başarılarınızla gururlanacağımı asla unutmayın. Güzel camiam, Kıymetli Ailelerinize Selam ve Saygılarımla; Sağlıcakla kalın, Hoşçakalın.”

GÖZLEMCİLİĞE DEVAM EDECEK

SGK ile İŞKUR karşı karşıya geldi SGK ile İŞKUR karşı karşıya geldi

Zonguldak Hakemliğine ve hakemlik camiasına 30 yıldır Klasmanlarda ve Zonguldak, Denizli illerimizde hakemlik ve gözlemcilik yapan Cenk Karka, Zonguldak il hakem kurulu başkan vekilliğine yükselerek son 2 sezondur Zonguldak'ı Bölgesel gözlemci olarak başarılı bir şekilde temsil etmekte.

Cenk Karka, Şubat ayında gerçekleşen TFF Riva tesislerinde Hakem Eğiticisi Kursuna davet etmişti yine Zonguldak Hakemlik camiasını başarılı bir şekilde temsil etmişti. Ayrıca Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği vizyonu ile eğitim, öğretim ve gelişimsel olarak üst düzey yapıya sahip olan ve iş hayatı ve aile yaşantısı örnek gösterilmekte.

HABER: SEÇKİN KIRARSLAN

Cenk Karka1

Muhabir: SEÇKİN KIRARSLAN