CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Sekme açıklamasında, “Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kadın Kolları yönetimi olarak, son 3 yıldır gerçekleştirdiğimiz " Bir Çocuk da Sen Sevindir" etkinliğimizi yine tüm partililerimizin ve dostlarımızın desteğiyle hayata geçireceğiz.

Zonguldak’ın bazı köylerinde Muhtarlık seçimleri iptal edildi! Zonguldak’ın bazı köylerinde Muhtarlık seçimleri iptal edildi!

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz sebebiyle ihtiyaç sahibi ailelerin sayısı gün geçtikçe artmakta. Halkımızın alım gücünün düşmesi sebebiyle daha fazla çocuğumuzun yüzünü güldürmek istiyoruz.  Bu sebeple yaptığımız etkinlikle daha fazla hayırsevere ulaşarak 'bende bir çocuk sevindirmek istiyorum' diyen herkesi Perşembe günü saat 12:00 de sahil bandında kermesimize davet ediyoruz.

Bu etkinliğimiz kermesimizle kısıtlı kalmayacak. Bende bir çocuk mutlu etmek istiyorum diyen herkes Kurban Bayramı’na kadar bize ulaşabilir. Katkı sunan, emeği geçen herkese şimdiden çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Seçkin Kırarslan