Alınan bilgiye göre; Çatalağzı Belediyesi Zabıta Komiseri Engin Taşdemir, Zonguldak Valiliğin gönderdiği pazar günleri berberlerin izin yapması yönündeki karar yazısını berberlere tebliğ etti.

ZABITA KOMİSERİNE PUSU KURDULAR!

Hafif ticari araç, bisiklete çarptı: 1 yaralı Hafif ticari araç, bisiklete çarptı: 1 yaralı

İddiaya göre; Zabıta Komiseri Engin Taşdemir’e akşam iş çıkışında ismi açıklanmayan berber ve yanındaki çırağı tarafından fiili olarak saldırıda bulunularak darp edildi. Darp olayının ardından taraflar karakolluk oldu.

Çatalağzı Belediyesi Zabıta Komiseri Engin Taşdemir, yaptığı açıklamada planlı ve kalleşçe bir saldırıya maruz kaldığını söyledi.

Taşdemir şunları ifade etti: “Geçtiğimiz günlerde planlı ve kalleşçe bir saldırıya maruz kaldım. Bu planlı ve kalleşçe düzenlenen bu saldırı sonrasında daima yanımda olacaklarını belirterek bana destek olan başta ailem, Belediye Başkanım Sayın Yavuz Palabaş’a, Başkan Vekilim Cevat Aydınlı’ya, Başkan Yardımcımız Sayın Kerim  Uzun’a  Başkan Yardımcımız Sayın Taner Kayı’ya, Kilimli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Orhan Gülay’a, Tüm Yerel-Sen yönetimine, Tüm Yerel Sen Zonguldak Temsilcisi Sayın Melih Kumbaz’a, İşyeri Temsilcim Sayın Muzaffer Yılmaz’a, iş arkadaşlarıma ve geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarıma minnetlerimi sunarım.

Olay yargıya taşınmıştır. Suçlular cezalarını adalet önünde vereceklerdir. Biz zabıtalar yine kanun, genelge ve yönetmeliklerin bize verdiği görevi yapacağız. Tekrardan herkese destekleri için teşekkür ederim.”

Whatsapp Image 2024 07 08 At 14.32.19

(Haber-Ercan Demir)

Muhabir: Ercan Demir