ZGC’DEN ALTUĞ DÖKMECİ’YE ZİYARET

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık, yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci’yi makamında ziyaret etti.
Ziyarette ZGC Başkanı Derya Akbıyık, Başkan Altuğ Dökmeci’ye kitap hediye etti.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık,Altuğ Dökmeci’yi seçim zaferinden dolayı kutladığını, Dökmeci’nin her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını ifade ederek. “Şimdi yerel seçimde kazandığınız başarı için tebrik ediyoruz, kutluyoruz. Zonguldak Gazeteciler cemiyeti ilin mülki amiri pozisyonudur. Gazeteciler olarak 1949  yılından bugüne gelen bir süreçtir. ZGC Türkiye'de de önemli ve saygın kurumlardan biridir. Biz de başkanlığı yapıyoruz. Kozlu önemli bir ilçemiz. Parlayan bir ilçemiz. Sizlerle beraber inşallah bu 5 yılda daha da başarılara imza atacaktsınız diye düşünüyoruz” Dedi.


DÖKMECİ: BELEDİYE KURUMSAL YAPISINI YİTİRMİŞ

Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci’de, “Benim için önemli olan görev süren tamamlandığında benim için çaldı çırptı demesinler, elinden gelen her şeyi yaptı desinler bana yeter” dedi.
Kozlu belediyesinin kurumsal yapısını yitirdiğini ve önlerinde zor bir süreç olduğunu belirten Başkan Altuğ Dökmeci şunları söyledi.

Zonguldak’ın yapı izin istatistikleri açıklandı Zonguldak’ın yapı izin istatistikleri açıklandı


BENİM İÇİN ÇALDI DEMESİNLER, ELİNDEN GELENİ YAPTI DESİNLER YETER!

“Öncelikle Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Bizler halkın teveccühüyle böyle makamlara gelen insanlarız. Ben seçim öncesinde de seçim Sonrasında da tek bir lafım vardı. Allah utandırmasın. Çok büyük siyasi kaygıları olan bir insan değilim. Hiçbir zamanda olmayı planlamıyorum. Benim için önemli olan görev süren tamamlandığında benim için çaldı çırptı demesinler. Elinden gelen her şeyi yaptı desinler. Bana yeter. Zor bir belediye ve zor şartlar. Bu şartlar arkasına sığınılacak şeyler değil. Biz tabii ki de elimizden gelen bütün özveriyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tabii bir süreç bekliyor bizim önümüzde. Çünkü alışılagelmişin dışında bir Kozlu Belediyesi yönetmek durumundayız Çünkü buradaki alışılagelmiş durum normal bir belediye durumu değil. Kurumsal yapısını  yitirmiş olan belediyemize öncelikle kurumsal yapısını bütün çalışanlarımıza da liyakatli şekilde dağıtmayı öngördüğümüz planları yapmak için en önemli adımımızdı. Elimizden geldiği hızla, elimizden geldiği şeffaflıkla bütün işlemlerimizi devam ettireceğiz. Ayda bir yapmayı planladığımız basın toplantılarımız var. Biz zaten basın toplantılarımıza da, gazetecilerimiz, basın emekçilerimiz olarak sizleri, STK'larımızı muhtarlarımızı ve en önemli bileşenimiz olan vatandaşlarımızı çağırıyoruz. Unuttuğumuz gruplar varsa onları da çağırmaya devam edeceğiz. 

ÖNCELİĞİMİZ ŞEFFAF BELEDİYECİLİK

“Öncesinde de beyan ettiğimiz gibi bizim için önemli olan şeffaf belediyecilik. Ne olmuş, ne gitmiş? Şimdi mesela şurada kapıyı kapattık. Normalde  huyum değildir. Kapı açıktı durur bizde. Çünkü Kapalı kapılar arkasında konuşulan şeyler hiç hayır getirmez belediyelere. Bizim amacımız kapılarımızın açık. Bütün yaptığımız işlemlere şeffaf olarak devam etmesi. Sizin ne kadar emektar eee bir sektör olduğunuzun farkındayız. Yerel basınımızda Değer verilmesi gereken arkadaşlarımız olduğunun farkındayız. Gerekli değeri vereceğimizin de sözünü veririz. Bunun haricinde dediğim gibi nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yapacağımız organizasyonlar basın toplantıları Belediyemizin iş ve işlemleriyle alakalı sizlerin birçok şeyden bilgisi, haberi olacak. Bunun da sözünü verebilirim”

Whatsapp Image 2024 05 03 At 12.32.04Whatsapp Image 2024 05 03 At 12.32.04 (1)Whatsapp Image 2024 05 03 At 12.32.03Whatsapp Image 2024 05 03 At 12.34.58

Kaynak: ERCAN DEMİR