“Sosyal Belediyecilik diye yola çıkanlarlar zamcı belediyeci oldular” açıklamasında bulunarak belediye başkanlarına tepki gösteren Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu Belediye Başkanlarına ve meclis üyelerine zamlar konusunda çağrıda bulunarak “Bu zamcı anlalyıştan vazgeçin” uyarısında bulundu.

Topaloğlu, şu açıklamayı yaptı: “Son günlerde Zonguldak Kamuoyunda konuşulan Belediyenin yapacağı zamlar gündemi oluşturmaktadır. Belediye Meclisi ve yönetimi birçok kalemde her şeye zam yapma kararı almaktadır. Aldığımız bilgilere göre su'dan tutun otobüs işletmesine plajlara yüzde yüzlere varan zamlar öngörülmektedir. Bu durumu asla ve asla kabul etmiyoruz. BU HALK ZATEN ZAMLARDAN BIKTIĞI İÇİN SİZLERE OY VERDİ.

Dün mecliste zamlara karşı çıkanlar bu gün suspus olmuş sesleri çıkmıyor. Bu nasıl anlayıştır. Bunu anlamakta zorlanıyoruz.

Belediye yönetimine buradan bir kez uyarıyoruz. Bu anlayıştan vazgeçin. Zaten canı burunda olan zamlardan bunalan vatandaşa bunları yapmayın.

Daha 3 ay olamadan ne yapacağınız belli oldu. ZAM ZAM ZAM.

Ambulans kaza yaptı: 1 Polis yaralandı Ambulans kaza yaptı: 1 Polis yaralandı

Eğer bu zamlar gerçekleşirse her türlü demokratik ve yasal tepkimizi ortaya koyacağız”

Tçz

Kaynak: Haber Merkezi