“ÇEVRE, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE KÜTÜPHANELER-YEŞİL KÜTÜPHANE POSTERİ” “ÇEVRE, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE KÜTÜPHANELER-YEŞİL KÜTÜPHANE POSTERİ”

Gündemin birinci maddesinde yer alan, depreme dayanıklı olmadığı için yıkılan İstiklal İlkokulu’nun yeniden yapılması amacıyla, yıkılan ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait olan eski Terminal Alanındaki İstiklal İlkokulu yerinin belediyeye, belediyeye ait olan SGK Kurumu karşısındaki arsanın da Milli Eğitime verilerek takas yapılması oybirliğiyle kabul edildi.
Yine gündemde yer alan İsmetpaşa Mahallesi 552 ada 1 nolu parselin trafo yeri olarak kullanılması için imar tadilatı yapılması oybirliğiyle kabul edildi.
Gündemin dördüncü maddesi olan, 2023 Mali Yılında harcanmayıp artan ödeneklerin ihtiyacı olan diğer birimlere aktarılması oybirliğiyle kabul edildi.
Gündemde yer alan 2024 yılı içinde yeni meclis toplantısının gün ve yer belirlenmesi görüşüldü ve her ayın ilk Perşembe günü saat:16.00’da yapılması oybirliğiyle kabul edildi. Gündemin son maddesi ise Meclis tatilinin Ağustos ayında yapılması idi. Karar oybirliğiyle kabul edildi.
Meclis II. Başkan Vekili Vacit Durdubaş, meclis üyelerine teşekkür ederek, bir dahaki toplantının 4 Ocak 2024 Perşembe günü saat:16.00’da Belediye Meclis Toplantı Salonunda yapılması üzerine sona erdirdi.

Kaynak: Haber Merkezi