Gerekli süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.
Belediye 210 İşçi Alımı Başvuruları Online mı?
Evet. Belediye 210 İşçi alımı için iş başvurularını adaylar elektronik ortamda başvuru kılavuzunda belirtilen e mail adresine belirtilen başvuru tarihlerinde başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.
Daimi ve Belirli Süreli İşçi Alımı Başvuru Tarihleri
Belediye bünyesinde daimi süreli ve geçici süreli 210 işçi alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar iş başvurularını 30 Kasım 2023 tarihi dahil olmak üzere iş başvurusu yapabilecektir.
Başvuru İçin Gerekli Belgeler Neler?
Adaylar İş başvurularını belirtilen e mail adresine başvuru süresi içerisinde başvuru yapacaklarından adaylardan ön başvuru aşamasında herhangi bir evrak talebi olmayacaktır. İş başı yapmaya hak kazanan adaylardan iş başı yapılmadan önce gerekli belgeler talep edilecektir.
Belediye 210 İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?
Başakşehir Belediyesi bünyesinde görev almak isteyen adaylar iş başvurularını gerçekleştirebilmeleri için gerekli müracaat koşulları belli oldu. Şoför, işçi, temizlik personeli, güvenlik görevlisi, büro personeli alımı yapılacak. Türk vatandaşı olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. Adli sicil kaydı olmamak. TCK 53. Mad. Belirtilen suçlardan süreleri geçse dahi mahkum olmamak. Kamu haklarından mahrum olmamak. SGK kurumlarından emekli veya Yaşlılık veya Malul aylığı almıyor olmak ve bunu belgelendirmek. Güvenlik Görevlisi alımı için geçerli Güvenlik kimlik kartına sahip olmak. Şoför alımı için C-C1 yada D-D1ehliyet sahibi olmak. SRC2-4 ve Psikoteknik belge sahibi olmak.

Madenciliğin önemli olduğunu afetlerde gördük Madenciliğin önemli olduğunu afetlerde gördük