Müdürlerin yeri değişti! Müdürlerin yeri değişti!

Çağatay İpekçi yapmış olduğu açıklamada; “İlimizde meydana gelen ve doğal afetlerin en karşı konulamaz olanlarından biri olan sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine başsağlığı diliyoruz. Maddi olarak zarar gören tüm vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
İlimizin başına gelen bu doğal afet sonrası kenetlenip en kısa sürede izlerini silme yönünde adımlar atmamız gerekirken maalesef bazı siyasi partilerin yaşanan hadiseleri kendilerine malzeme olarak gösterme eğiliminde bulunduğunu görmekteyiz. 
Bu çok yanlış bir tavırdır. Olayın sıcaklığıyla yapılan açıklamalar, açıklamayı yapan kişinin derdinin vatandaş olduğunu değil, siyasi rant olduğunu göstermektedir. Almış olduğumuz yaraları hep birlikte saracağız, bu konuda kim bizden destek isterse sonuna kadar yardım edeceğiz. Şu an için önceliğimizin siyasi çekişmeler değil Zonguldak halkımızın sağlıklı bir biçimde selden önceki yaşantısına dönmesi olmalıdır.
Bu sebeple tüm siyasi parti yöneticilerini sağ duyuya davet ediyor, bu çekişmeler neticesinde zarar görenin Zonguldak halkımız olacağını belirtmek istiyorum. Değinmiş olduğumuz tüm bu nedenlerden ötürü bir kez daha vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileğimizi iletiyor, Yüce Allah'tan bir daha bizleri böyle bir afet ile karşı karşıya bırakmaması diliyorum” ifadelerine yer verdi.

WhatsApp Image 2023-11-20 at 19.09.29

Kaynak: ELMAS TV