Şampiyonlar kupa ve madalyalarına kavuştu Şampiyonlar kupa ve madalyalarına kavuştu

Türkiye Kadınlar Basketbol 1’nci Ligi’nde şampiyonluğun en büyük adayı olan temsilcimiz Zonguldakspor Basket 67 Cumartesi günü İstanbul deplasmanında Fenerbahçe Alagöz Gelişim’e 81-74 mağlup oldu.
Temsilcimiz bu yengiye rağmen 44 puanla liderliğini sürdürdü. 43 puanla Bodrum ikinci, yine 43 puanla Ferhatoğlu üçüncü sırada yeraldı.
KANAT TAN HODİ MEYDAN ÇEKTİ
Zonguldakspor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan maç sonrası büyük tepki göstererek maçta hakem yönetiminin yanı sıra dış güçlere tepki gösterdi.
Kanat Tan “Haftalardırr bizi art niyetle doğruyorlar” diyerek “Hiç kimse heveslenmesin şampiyon biziz” mesajı vererek Hodri meydan çekti.

Kanat Tan şunları  söyledi: “Haftalardır bizi art niyetle doğruyorlar. Sessiz kaldıkça emeklerimiz hakkımız yeniyor. Rızkımızı paylaşıyoruz yeter artık. Biz Zonguldak ‘ da herkese kapımızı açıyoruz. Ama bugün 5 yaşındaki çocuk atkısına kadar karıştılar.  Alkışı bile çok gördüler. Hala lideriz ve 7 maç sonunda şampiyon olacağız. Kimse boşuna beklemesin , sevinmesin. O kadar da sahipsiz değiliz. BİR O KADARDA YERİN ALTINDA VARIZ”

Whatsapp Image 2024 02 11 At 13.19.24

Kaynak: Ender Yüksel