Başkan Bozkurt ilk olarak Devrek Kaymakamı Muhammet Evlice başkanlığında yapılan İlçe Yürütme Kurulu Şubat Ayı Toplantısına katıldı. Eğitim öğretim yılı ikinci döneminde, ilçemizde bulunan okullar ve okul çevrelerinde trafik ve asayiş tedbirlerinin planlanması, huzur ve güven ortamının sürdürülmesi, uyuşturucu ve uyarıcı madde ile mücadele, servis araçlarının çalışmaları ve karşılaşılabilecek sorunlar ve çözümleri konuları masaya yatırıldı.

     Daha sonra İsmetpaşa Mahallesi Çay mevkiine geçen Başkan Bozkurt burada roman vatandaşlarımızla bir araya geldi. Başkan Çetin Bozkurt burada yıllardır sürümcemede olan Hz. Fatıma Mescidi’nin yerine yapılacak camii için yer tahsisinin yapıldığını belirtti. Başkan Bozkurt camii için projenin hazırlandığını ve belediye olarak her türlü desteği vererek çok yakında yapımına başlanacağını, söyledi.

     Başkan Bozkurt pazar yerini de gezerek, pazarcı esnafına hayırlı kazançlar diledi, vatandaşlarla sohbet etti. Pazar yerinde vatandaşların sevgisiyle karşılaşan Başkan Bozkurt, vatandaşın görüş ve önerilerini ve taleplerini dinledi. Onlarla samimi bir ortamda sohbet eden Başkan Bozkurt, “Halkımızın sağlık, sıhhat ve huzur içinde yaşamalarını istiyoruz. Biz belediye olarak bu konuda üzerimize düşen her görevi yapıyoruz, yapmaya da devam ediyoruz. Halkımla daha güzel günlerde yaşamanın istenci ve mutluluğu içindeyim” dedi.

Ev sahipleri dikkat! Kiracılara mektup geliyor Ev sahipleri dikkat! Kiracılara mektup geliyor

Boz (1)Boz (7)Boz (6)Boz (2)

Kaynak: Eray Bilgin