Kapuz Plajı 13 günde 24 bin kişiyi ağırladı Kapuz Plajı 13 günde 24 bin kişiyi ağırladı

Başkanlığınızı, yönetim kurulu üyelerinizi ve basın emekçi arkadaşlarımızı tebrik ediyorum diyerek sözlerine başlayan CHP Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Osman Zaimoğlu,şunları söyledi:
“Zonguldak için vazgeçilmez olan değerli basın mensuplarının bu genel kurulu Zonguldak'ımıza hayırlar getirsin. Ben de inanıyorum ki siz bugüne kadar yaptığınız bu güzel görevleri Zonguldak'ın ve kamuoyuyla aydınlatma görevini daha da üstüne koyarak yapacağınıza inancım tam. Bu nedenle sizlere ve camianıza başarılar diliyorum.”
Zonguldak Gazeteciler  Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık ise şunları ifade etti:
Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu ve değerli yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.Pazar günü önemli bir olağan genel kurulu yaptık. Sizler de davetliydiniz o gün. Tabii ki Ankara'da da programlarınız vardı biliyorum. Ama güzel bir seçim yaptık. Cemiyetimiz 1949  yılından bugüne gelen bir cemiyet. Hem Zonguldak'ın hem Türkiye'nin en kötü sivil toplum kuruluşu. En değerlisi. Bu bugün bizler başındayız. Tabii geçmişten bugüne de birçok yönetenlerimiz oldu. CHP Zonguldak Merkez ilçe olarak olağan genel kurulumuza da katkılar verdiniz. Ona da teşekkür ediyoruz.”

5A627245 641D 4Baa B835 6E45975F5E96

Kaynak: Seçkin Kırarslan