pagead2.googlesyndica

banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

Uyuşturucu ticaretine geçit yok

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen uyuşturucu satıcılarına yönelik iki ayrı operasyonda gözaltına alınan 2 uyuşturucu satıcısı tutuklanırken 2 kişi adli kontrol şartı ile serbest kaldı. Operasyonda para ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

Asayiş 26.08.2023, 18:30
Uyuşturucu ticaretine geçit yok

Cumhuriyet Başsavcılığınca Uyuşturucu Madde Ticareti yapma suçu dahilinde yürütülen soruşturmada iki ayrı operasyon düzenlendi.
Düzce Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü Ekipleri tarafından Şehit Murat Demir Mahallesi 325. sokak yapılan çalışmalarda çeşitli suç kayıtları bulunan G.M.(41) ve A.D.(29) isimli şahıslara ait günü birlik evlerde 83 gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai), 66 gram metamfetamin, 5 gram esrar ve uyuşturucu madde paketlemek için kullanılan 8 parça malzeme ele geçirildi.
İkinci operasyonda ise günü birlik evlere yönelik yapılan uygulamalarda 10 gram ağırlığında metamfetamin madde olarak değerlendirilen uyuşturucu madde, 1 adet hassas terazi ile toplam 14 bin TL nakit para ele geçirildi. Çeşitli suç kayıtları bulunan şüpheli Y.A.Ö. ve H.K. yakalandı.
Her iki operasyonda gözaltına alınan G.M. ve H.K. tutuklanırken, A.D. ile Y.A.Ö. adli kontrol şartı ile serbest kaldılar.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Yorumlar (1)
Karabüklü 1 ay önce
Yakalansa ne olacak ki asıl suçluları selbest birakiolar garibanlar içerde yatiolar asıl suçlu olanları cikarildikca uyustucunun önünde durulmaz adalet yok satanlar dışarda olduğu sürece bitmez