pagead2.googlesyndica

banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

Bıçaklı kavganın sebebi öğrenildi!

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde dün gece gençler arasında çıkan kavgada göğsünden bıçaklanan Rıza Çağlayan hayatını kaybetti. Olayda bir kişi de ağır yaralanmıştı.

Asayiş 28.08.2023, 15:12
Bıçaklı kavganın sebebi öğrenildi!

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde dün yaşanan cinayet olayıyla ilgili olarak olayın kız meselesi yüzünden yaşandığı iddia edildi. Olayla ilgili; tarafların alkol aldıktan sonra kız meselesi yüzünden tartıştıkları ve birbirlerini darp ettikleri, sonrasında ise bıçaklama olayının gerçekleştiği öğrenildi. 

Olay, dün gece saatlerinde Alaplı ilçesi Dereli Köyü yolu üzerinde meydana geldi. Kasımlı Köyü Muhtarı Muhittin Çağlayan’ın oğlu Rıza  Çağlayan ve Abdullah Yiğit ve Emrullah Yiğit araçlarında alkol aldıkları sırada Kabalar Köyünde ikamet eden E.Y. H. A. ve K. Y. ile daha önceden yaşadıkları kız meselesi yüzünden tartıştı ve birbirlerini darp etti. 
Olaydan sonra taraflar araçları ile  evlerine gitmek üzere uzaklaştı. A.N,M.E,H.Ş. ve E.D. Kasımlı Köyü yol ayrımında A.Y., A.N. ve M.E. tarafından yolları kesilerek bıçaklandı. 
Ardından A.Y. ve M. E.’nin bulunduğu grup Rıza  Çağlayan’ın da içinde bulunduğu aracı durdurarak Rıza Çağlayan’ı bıçakladı. Çağlayan, kaldırıldığı Alaplı Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Yaralanan A.Y. hastanede tedavi altına alındı. 
Jandarmanın takibi sonucu şüpheli Ahmet Naz, Mustafa Ersoy ve azmettirici olduğu iddia edilen Kabalar Köyü Muhtarı Kenan Ersoy göz altına alındı.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)