banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

Annenin feryadı “Kızımın bulunmasını istiyorum”

Zonguldak’ta 6 yıl önce evden, ‘İnternet kafeye gidiyorum’ diye çıkan Nesrin Koçaklı'dan (15) bir daha haber alınamadı. Anne Koçaklı, 6 yıl önce kaybolan kızının mezarının olmasını istediğini söyledi.

Asayiş 21.11.2022, 14:48
Annenin feryadı  “Kızımın bulunmasını istiyorum”

Gözyaşları içinde biran önce kızının ölüsünün ya da dirisinin bulanarak teslim edilmesini isteyen anne Yeter Koçaklı, “Kızım kayboldu. 6 sene önce. Kızımı bulamadım. Ben çocuğumu bulmak istiyorum. Ölüsünü veya dirisini. Allah kimsenin başına vermesin. 6 yıldır kızımdan haber yok. Ne ölüsünden ne dirisinden bir haber yok. Evladımı bulayım da bir mezarı olsun” dedi. 

Kızını 6 yıldır aradığını ifade eden eden Anne Yeter Kolçaklı, “6 senedir kızımı arıyorum. Ne ölüsünü ne dirisini arıyorum. Artık bir mezarı olsun. Duyanlar görenle bize haber versin. Ne olursunuz benim yaşadığım evlat acısını kimse yaşamasın. Duyanlar görenler beni alsın. Ben kızımı bulmak istiyorum. Elimden geleni yapıyorum kızımı bulamadım. Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın. Kızımın ne ölüsü ne dirisi mezarını bulayım. 6 senedir ne izi ne haberi yok. Aramaları da durdu herhalde hiç birşeyden haber yok. Bana ne olursun savcılar yardım etsin. Ben kızımı arıyorum 6 yıldır yok. Samet’le kızın gözüktü dediler, liman arkasında dediler Samet’i tutukladılar 2 sene sonra bıraktılar. Ama ben kızımı nerede bulacağım. Savcılar, Cumhurbaşkanımız bana yardımcı olsun. Ben çocuğumu bulamadım 6 yıldır. Cumhurbaşkanımız bana yardımcı olsun. Müge Anlı sesimi duysun. Ben perişan aldım ne olursunuz”dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)