Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’de Çaycumaspor ile Kilimli Belediyespor takımları Çaycuma Çim Saha’da 1400’da karşı karşıya geldi.
Soner Harmanbaşı, Murat Kaskun, Atakan Karakayış hakem triosunun yönettiği karılaşma Kilimli Belediyespor’un 3-0 üstünlüğü ile tamamlandı. 
MAÇIN ARDINDAN SAHA SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ
Maçın hakemi Soner Harmanbaşı uzatma dakikalarını göstermesinin ardından Kilimli Belediyespor 3'üncü golü attı. Bu golün ardından Kilimli Beletiyespor kalecisi abartıcı sevinç yaptığı gerekçesiyle tribünlerden ve Çaycumasporlu futbolculardan tepki gördü. 

Bu dakikada sahada bir anda arbede çıktı. Maçın hakemi Soner Harmanbaşı Kilimli Belediyespor kalecisi ve Çaycumaspor'dan 2 futbolcuya kırmızı kart gösterdi. Daha sonra maçın hakemi Soner Harmanbaşına fiili saldırı yapıldı.

SONER HARMANBAŞI MAÇI TATİL ETTİ

Çaycumaspor'un 90 numaralı futbolcusuna kırmızı kart göstermesinin ardından aynı futbolcu mçın hakemi Soner Harmanbaşı'na fiili saltırıda bulunup darp etti, kapafasına darbeler vurdu. Arbededen kurtulan maçın hakemi Soner Harmanbaşı ve diğer hakemler emniyet kuvvetlerinin koruması altına alındı. Soner Harmanbaşı maçı 90+6'ncı dakikada tatil etti.

Zonguldaklı Judocular rakiplerine acımadı! Zonguldaklı Judocular rakiplerine acımadı!

Maçın normal süresinde Çaycumaspor'dan 1 futbolcu kırmızı kart görmesinin ardından çıkan olanlarla yine Çaycumaspor'dan 2 futbolcu, Kilimli Beletiyespor'un kalecisi olmak üzere toplam maçta 4 kırmızı kart çıktı.

Olaya emniyet kuvvetleri müdahale geterken, hakemler polis eşliğinde soyunma odasına girdi. Sahada ise iki takım futbolcuları arasında kavga yaşandı.
 

D A A ZZ C Z ZC Users E L M A S Desktop Deprem-50A D A DA D

Kaynak: ENDER YÜKSEL