Deva partisi belediye başkan adayları belli oldu! Deva partisi belediye başkan adayları belli oldu!

Zonguldak’ın Kozlu İlçesi’ne bağlı köylerde bağlantı yolları tamamlandı. Kozlu’nun köyleri ve mahallelerinde bağlantı yollarına sıcak asfalt dökümü ve eksiklerin giderilmesi nedeniyle Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş vatandaşlara hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş aynı zamanda başta Vali Osman Hacıbektaşoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, Genel Sekreter Ahmet Karayılmaz’a ve ekiplerine teşekkür etti.
ALİ BEKTAŞ BAĞLANTI YOLLARI VE DİĞER ÇALIŞMALAR İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın yaptığı açıklama şöyle: “İlçemizde yapılan asfalt çalışması kapsamında Esenköy mahallemizde köylere bağlantı yollarının yapımında İl özel idaremiz ve belediyemiz işbirliği ile yapılarak hem mahalle sakinlerimizin. Hem de köylerimize giden bağlantı yolunun sıcak asfalt kaplamasının yapımı devam etmektedir. Mahalle sakinlerimize ve buradan köylerine ulaşan vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Sayın Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu, İl Genel meclis Başkanı Necdet Karaveli, Genel Sekreter Ahmet Karayılmaz’a katkıları için kurumum ve şahsım adına en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca il özel idaresi yol şube müdürü, çalışanları ve tüm Belediye çalışanlarımıza gece gündüz demeden özveriyle yaptıkları çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum”
Haber: Ender Yüksel

Editör: Efekaan Başar