31 Mart 2024'te yapılan mahalli yerel seçimlerde Zonguldak’ın en kalabalık mahallelerinden biri olan İncivez Mahallesi'nde Cumhuriyet Halk Partisi 1.480, AK Parti 748 oy aldı. İncivez Mahallesi’nde AK Parti ve CHP’nin toplam oyu 2.228 olarak açıklandı.

Zonguldak'ta başarılı öğrenciler ödüllendirildi Zonguldak'ta başarılı öğrenciler ödüllendirildi

HÜSEYİN CEVHER 2 PARTİ TOPLAMINDAN FAZLA OY ALDI

2 dönemdir İncivez Mahallesi muhtarlık görevini başarıyla yürüten ve yaptığı çalışmalarla İncivez sakinlerinin taktirini toplayan Hüseyin Cevher 31 Mart yerel seçimlerinde de adaylığını açıkladı.

Açılan sandıkların ardından 2.270 oy alan Hüseyin Cevher’in en yakın rakibi 350 aldı. Rakibine büyük fark atan Hüseyin Cevher üçüncü kez İncivez Mahallesi muhtarlık görevine seçildi.

İncivez’de CHP 1480 oy, AK Parti ise 748 oy aldı. İki parti toplamda 2.228 oy alırken, Hüseyin Cevher tek başına aldığı 2.270 oyla 2 partinin toplamından  çok daha fazla oy alarak tekrar göreve seçildi.

HÜSEYİN CEVHER’DEN TEŞEKKÜR
Yeniden seçilerek üçüncü dönem İncivez Mahallesi Muhtarı olan Hüseyin Cevher “Bülent Ecevit üniversitesi öğrencileri, İncivez mahalle sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Kaldığımız yerden daha iyisini yapmak için devam edeceğiz. Kimse aç yatmayacak, kimse mağdur kalmayacak. Vatandaşlarla kol kola yan yana el ele olmaya devam edeceğiz” dedi.

Muhabir: Ender Yüksel