Ak Parti Zonguldak İl Başkan vekili Mustafa Çağlayan, yalan konuşuyor diyen CHP Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Osman Zaimoğlu:
SEVİYEDEN BAHSEDEN KİŞİ YALAN KONUŞMAZ!
“Siyaseten seviyeden bahsediyor ama seviyeden bahseden insan yalan konuşmaz. Yalan Müslüman inancına göre de çok büyük bir günahtır. Benim AKP'de sıra beklediğim o resim olarak servis ettiği haberin yalan olduğunu kendisi de biliyor. Şu anda belediye başkanı olan Sayın Doktor Selim Alan'da biliyor ve o adaylık noktasında benim komşum, hemşehrim ve akrabam olan Sinan Toprak'a orada bir abilik noktasında yardım istemişti. Yanında bulunduydum. Bu haberi sanki bir yerlere girecekmiş gibi bir şey yapıyor. Yalan söylüyor. Cenabı Allah kim yalan söylüyorsa Allah cezasını versin. 
BU ACİZLİĞİN İFADESİ!
Zonguldak Belediye Başkanı şu anda Doktor Selim Alan, desin ki “Osman Zaimoğlu bu fotoğrafta belediye meclisi için veya bilmem ne için sıra bekledi.” Çıksın belediye başkan adayı aday adayı olan Sinan Toprak o zaman şimdi meclis üyesidir. Desin ki “Osman Zaimoğlu burada sıra bekliyordu bir yerlere girmek için.” Bir kere şerefi, haysiyeti olan insan Selim Alan doğruyu anlatır. Benim söylememe bunu cevap vermeme gerek yok. Bu acizliğin ifadesi, bitmişliğin ifadesi, nerelerden vazife çıkartırım ifadesi. Yine şerefi ve haysiyeti olan Sinan Toprak çıkar doğruyu anlatır” dedi. 

BAKKA yönetimi toplandı, projeler masaya yatırıldı BAKKA yönetimi toplandı, projeler masaya yatırıldı

Kaynak: Seçkin Kırarslan