AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Zonguldak ziyareti kapsamında Zonguldak Belediyesini ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar,  AK Parti Zonguldak il Koordinatörü Milletvekili Hasan Çilez, AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı ile AK Parti MKYK Üyeleri; Arzu Selin Günaydın, Eyüp Gökhan Özekin, Mehmet Umur,  Nazan Aytop, Halise Çiftçi, Ahmet Gündoğdu ve Türk İslam Karakoç'da hazır bulundu.

Ziyarette konuşan  Belediye Başkanı Selim Alan, “Genel  Başkan Yardımcımız Hamza Dağ’ı burada ağırlamaktan onur ve şeref duyuyoruz. Dağılsınlar 2023 buluşmaları kapsamında Zonguldak’ı ziyaret ediyorlar. Milletvekillerimizle beraber MYK üyelerimizle beraber dolu dolu program olacak inşallah. Şuanda belediyedeyiz. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz”dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “Bizde Türkiye yüzyılı başlıyor 2023 doğru şehir buluşmaları kapsamında Zonguldak’ta hem milletvekillerimiz Merkez Karar Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikteyiz. Belediye Başkanımız teşekkür ediyoruz. Özellikle yaklaşık 4 yıla yakındır, Zonguldak’ta değişim ve dönüşümden dolayı önemli güzel hizmetlerden dolayı Ak Belediyeciliği, Ak Parti Belediyeciliği Zonguldak’ta göstermesi farkındalığı burada göstermesi için teşekkür ediyoruz. Zonguldak’ın Hizmetleri aşmasında milletvekillerimiz teşkilatımız belediye başkanımız ciddi anlamda çaba sarf ediyorlar. Bizlerde onlara genel merkez olarak destek vermeye gayret ediyoruz. Ben yapmış olduğu hizmetlerden dolayı belediye Başkanımıza tebrik ediyorum. Geçen 2 sene önce Haziran ayında hem Uzunmehmet camii kentsel dönüşüm ve millet bahçesi açılışını gerçekleştirmiştik. Bugünde meydanı gördük. Zonguldak’a yakışan çok güzel bir hizmet. Bir nevi Zonguldak’ın merkezine Mühürü vuran güzel bir iş. Emeği geçen herkese teşekkür ve minnetlerimizi sunuyoruz”diye konuştu.

Ziyaretin sonunda ise Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'a, güç ve asaletin simgesi devlet bastonu ile üzerinde 35 rakamı bulunan Zonguldakspor forması hediye etti.