Türkiye’de normalleşme Alaplı İlçesinde kendini göstermeye başladı. AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Altan Güngör’ün kısa süre önce makamında ziyaret ettiği Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin 10 yıllık arsadan sonra belediye başkanı sıfatıyla ilk kez AK Parti teşkilatını ziyaret ederek bir ilke imza attı.

Karşılıklı görüş alışverişi şekilde geçen görüşmede Tekin, AK Parti teşkilatına belediye projelerinden bahsetti, kendisine gerçekleşen ziyaret nedeniyle iadeyi ziyaret yaptıklarını ifade etti.

NURİ TEKİN: “GÜZEL BİR GÖRÜŞME OLDU”

Yerel ve genel seçimler 4-5 yıllık bir süreç olduğunun altını çizen Tekin, “Alaplı Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Altan Güngör ve İlçe teşkilatını ziyaret ettik. Sayın Güngör'e misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

Yapacaklarımızı anlattık. Güzel bir görüşme oldu.” dedi

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'nden Turgut Subaşı'na veda ziyareti Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'nden Turgut Subaşı'na veda ziyareti

RECEP TAYYİP ERDOĞAN, ÖZGÜL ÖZEL’İ ZİYARET ETMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yıllar sonra CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile CHP genel merkezinde bir araya gelmişti.

449677863 10161667722897904 3341787005555014524 N

Kaynak: Haber Merkezi