Zonguldak'ta... Papila ve Candaş'tan davet...

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından düzenlenen “1907 Okul, 1907 Pota projesi” kapsamında Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım Cumartesi günü Zonguldak ve Ereğli’de olacak.

Zonguldak'ta... Papila ve Candaş'tan davet...

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından düzenlenen "1907 Okul, 1907 Pota projesi" kapsamında Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım Cumartesi günü Zonguldak ve Ereğli'de olacak.

Gündüz saatlerinde Ereğli programlarına katılacak olan Aziz Yıldırım akşam saatlerinde Zonguldak'ta olacak.
Fenerbahçeliler Aziz Yıldırım'ı saat 17:00'de Ilıksu'da karşılayacak.
Yıldırım daha sonra Fenerbahçe Kongre üyesi ve Zonguldak Derneği başkan yardımcısı Murat Candaş'ın 40 yıl önce öğrenim gördüğü okula gelerek Candaş'ın katkılarıyla dikilen potaya top atacak.

Başkan Yıldırım akşam Alaborina restorana gelerek önce Zonguldak Fenerbahçeliler Derneği yönetimi ile daha sonra ise taraftarlarla buluşacak.

Zonguldak Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Turgut Papila ve Başkan Yardımcısı Murat Candaş Elmas TV'nin sorularını yanıtlayarak tüm Fenerbahçelileri geceye davet ettiler.
Candaş yaptığı değerlendirmede; "Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün başkanının Zonguldak'a gelmesi her zaman mümkün değil. Aziz beyin bu ziyareti ve aynı zamanda Zonguldak'ın reklamıdır, tanıtımına katkıdır. Tüm Fenerbahçeli işadamlarımızı, bürokratlarımızı ve taraftarlarımızı bu geceye ve karşılamaya eşlik etmeye davet ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER