Zonguldak Yüzme Kulübü'nden İstanbul Çıkartması!

Zonguldak Yüzme Kulübü sporcuları G.Benay Okyay ve Ş.Naz Sever baraj müsabakalarını başarı ile geçerek İstanbul'da yapılacak 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi Bölge Türkiye Şampiyonası yarı finallerinde Zonguldak'ı temsil edecek.

Zonguldak Yüzme Kulübü'nden İstanbul Çıkartması!

Zonguldak Yüzme Kulübü, yıllardır emek verdiği sporcularını en büyük sınavlarından bir tanesine hazırlıyor. Sporcular G.Benay Okyay ve Ş.Naz Sever 11-12 yaş Ulusal Gelişim projesi Bölge baraj müsabakalarında aldıkları dereceyle 18-20 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak Ulusal Gelişim projesi Bölge Türkiye Şampiyonası yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazandılar. Zonguldaklı sporcular en iyi 327 sporcu arasına girerek yarı finalde, Galatasaray, Fenerbahçe ve Enka gibi köklü kulüplerle mücadele edecek.

Kulüp Antrenörü İlker Buğra Kubilay, 'Sporcularımıza güveniyoruz. Önümüzdeki ilk sınav İstanbul ve bu sınava odaklı detaylı olarak çalışıyoruz fakat doruk noktamız kesinlikle bundan ibaret değil. Amacımız Zonguldak Yüzme Kulübü sporcularını en üst seviyeye çıkartarak Zonguldak şehrini gururlandırmak' dedi.

Kulüp Antrenörlerinden Pınar Yiğit ve Yunus Emre Duman'da, "Planlı ve programlı olarak tüm çalışmalara devam ettiklerini, yaz kampından sonra üzerine koyarak hedefe doğru emin adımlarla ilerlediklerini" belirttiler.

Haber : Doğukan Misir 

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER