“TEK EKSİK VARDI; O DA GOLDÜ”

Zonguldak Kömürspor’un oyuncusu Murat Türkkan, Anadold 24 Erzincanspor karşılaşmasını değerlendirdi. Türkkan, yeni kurulan bir takım olduklarını ifade ederek, “Biraz zamana ihtiyacımız vardı. O zaman da geldi.” şeklinde konuştu.

“TEK EKSİK VARDI; O DA GOLDÜ”

Devrek İlçe Stadı’nda Cumartesi günü saat 13:00’de oynadıkları ve 0-0 berabere kaldıkları Anagold 24 Erzincanspor karşılaşmasını değerlendiren tecrübeli oyuncu Türkkan, “Müsabakaya iyi başladık. Maçta sadece tek eksik vardı; o da goldü. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Böyle oynamaya devam edersek hem zevkli bir futbol izlettiririz hem de galibiyetler alırız. Bizim tek ihtiyacımız, en kısa zamanda galibiyet almak ve takımın özgüveninin yerine gelmesi. İnşallah onu da en kısa sürede başaracağız.” ifadesine yer verdi.

“GEÇ KURULAN BİR TAKIMIZ”

Müsabakanın 53’üncü dakikasında 24 Erzincaspor’dan Batuhan Yılmaz’ın ikinci sarıdan gördüğü kırmızı kartla sahada 10 kişi kalan misafir ekip, 37 dakika boyunca 1 kişi eksik oynadı. Konu ile ilgili konuşan Türkkan, “Maalesef bazen rakip 10 kişi kalınca daha iyi olacakmış gibi gözükür futbolda ama maalesef takımın 10 kişi kalması zaman zaman bizim için daha kötü olabiliyor. Bu nedenle çok bir şey fark etmiyor. Geç kurulan bir takımız. Biz bile transferin son günü geldik.  Yeni yeni birbirimize alışıyoruz. Böyle devam ettiği sürece de daha iyi bir futbol izlettireceğiz. Biraz zamana ihtiyacımız vardı. O zaman da geldi.” şeklinde konuştu.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER